O mně

Ahoj všem.

Jsem na tomhle nádherném světě 19 let. Bydlím, studuji gymnázium, zpívám, sportuji a relaxuji v Brně, ve svém rodném městě.

Všechno to začalo v roce 2005, kdy mě rodiče ve 4 letech přihlásili do hudební školičky. Bylo to takové "cool" tleskání do hudby. Když mě tleskání přestalo bavit, byl pravý čas přihlásit se do ZUŠ, kde jsem zahájil svoji "kariéru" hrou na flétnu. Až jsem byl dostatečně "vyfoukaný", propadnul jsem vášni černo bílých klapek. Z Jihlavy, rodného města rodičů, jsem si odvezl úplně nový keyboard a začal jsem cvičit. Atmosféra školních koncertů mě pohltila, chtěl jsem vystupovat víc a víc. „Proč ale většina mých oblíbených zpěváků hraje na klavír ?“ Chtěl jsem to vědět, chtěl jsem to zkusit, proto jsem si domů půjčil klavír. Téměř okamžitě jsem znal odpověď na svoji otázku. Bylo to jiné, zamiloval jsem se do toho nástroje. „Můžu si ale vzít klavír na chatu, abych zahrál holkám svoji oblíbenou skladbu ? “ Bohužel ne, chtěl jsem se proto naučit hrát i na kytaru.

Zpíval jsem, hrál jsem na klavír a kytaru, ale ještě mi k tomu stále něco chybělo. Přál jsem si vystupovat, koncertovat a hrát třeba v muzikálech. Měl jsem štěstí a po úspěšném absolvování konkurzu jsem dostal příležitost zahrát si v krásném městském divadle. Nedokážu ani slovy popsat, jak nádherný je to pocit hrát před plným divadlem.

A vlastní hudební koncerty ? Hrát a zpívat vlastní písničky před Vámi, fanoušky? To je to nejlepší.

 

Těším se na Vás na koncertech nebo v divadle, děkuji za podporu